TooMuch NOMAD X 11’6” 2u1 SUP i Kajak

TooMuch NOMAD X 11’6” 2u1 SUP i Kajak
Opis
TooMuch NOMAD X 11’6” – touring SUP i kajak za duže avanture na vodi
TooMuch NOMAD X 11’6” touring je SUP daska namijenjena korisnicima koji žele bolje klizanje, više prostora i stabilnu vožnju na dužim relacijama. Zahvaljujući svojoj dužini i širini, odličan je izbor za istraživanje obale, jezera, rijeka ili mirnog mora.
S dimenzijama 350 x 84 x 15 cm pruža vrlo stabilnu platformu, dobro održavanje smjera i učinkovito klizanje kroz vodu. Nosivost do 180 kg omogućuje korištenje težim korisnicima ili dodatnoj opremi bez gubitka stabilnosti.
2u1 SUP i kajak sustav
NOMAD X može se u nekoliko trenutaka pretvoriti iz klasične SUP daske u udoban touring kajak. U kompletu dolaze oblazinjeno kajak sjedalo i kombinirano 4-dijelno veslo koje se koristi kao SUP veslo ili dvostrano kajak veslo.
Tijekom vožnje lako možete birati između stojećeg ili sjedećeg načina veslanja.
Touring oblik za bolje klizanje i manji otpor
Dužina od 350 cm omogućuje bolje održavanje pravca i mirnije klizanje kroz vodu. Daska zahtijeva manje korekcija tijekom veslanja, što znači manje umora i učinkovitiju vožnju na većim udaljenostima.
Visoka stabilnost i velika nosivost
Širina od 84 cm i debljina 15 cm osiguravaju visoku plovnost i vrlo stabilan osjećaj pod nogama. Daska ostaje stabilna i kada nosite dodatnu opremu, dry bag ili drugu prtljagu.
Protuklizna EVA podloga pruža siguran oslonac i dodatnu udobnost tijekom dužeg veslanja.
Dvostruka bungee mreža za više opreme
NOMAD X ima elastičnu bungee mrežu sprijeda i straga, što omogućuje pričvršćivanje veće količine opreme – idealno za cjelodnevne izlete, touring ture ili kampiranje uz vodu.
Lagana konstrukcija i dobra čvrstoća
Single Layer Drop Stitch konstrukcija omogućuje malu težinu uz dobru čvrstoću i stabilnost pri tlaku do 15 PSI. Daska zadržava oblik i pri većem opterećenju.
Stabilan smjer i jednostavna kontrola
Sustav s tri peraje (1 središnja uklonjiva slide-in + 2 bočne fiksne) omogućuje stabilnu vožnju, dobro držanje pravca i jednostavno upravljanje čak i na dužim relacijama.
Ključne prednosti
- 2u1 SUP i kajak sustav
- Dimenzije 350 x 84 x 15 cm za touring i duže relacije
- Nosivost do 180 kg
- Single Layer Drop Stitch konstrukcija
- 4-dijelno kombinirano SUP / kajak veslo
- Ergonomsko i oblazinjeno kajak sjedalo
- Dvostruka bungee mreža za dodatnu opremu
- Protuklizna EVA podloga za siguran oslonac
- 1 središnja uklonjiva peraja + 2 bočne peraje
Tehničke specifikacije
| Značajka | Podatak |
|---|---|
| Model | TooMuch NOMAD X 11’6” |
| SKU | TM-NOMADX |
| Boja | Plava / Svijetlo plava / Tamno plava / Zelena |
| Dimenzije (D x Š x V) | 350 x 84 x 15 cm |
| Dužina | 11’6” / 350 cm |
| Širina | 84 cm |
| Debljina | 15 cm |
| Tehnologija | Single Layer Drop Stitch |
| Nosivost | do 180 kg |
| Maks. tlak | 15 PSI |
| Peraje | 1 središnja uklonjiva (slide-in) + 2 bočne |
| Površina | Protuklizna EVA podloga |
| Dodatci | Dvostruka bungee mreža sprijeda i straga |
| Način korištenja | SUP ili kajak |
| Garancija | 1 godina |
Sadržaj paketa
- TooMuch NOMAD X 11’6” SUP daska
- 4-dijelno kombinirano SUP / kajak veslo
- Ergonomsko oblazinjeno kajak sjedalo
- Visokotlačna Double Action pumpa
- Sigurnosna vezica za nogu (coil leash)
- 1 središnja uklonjiva peraja
- Transportni ruksak
- Set za popravak
Za koga je NOMAD X?
Za korisnike koji žele touring SUP dasku za duže relacije. Za istraživanje obale, rijeka i jezera. I za sve koji žele stabilnu i brzu dasku s mogućnošću korištenja kao SUP ili kajak.
TooMuch NOMAD X 11’6” stvoren je za duge ture, istraživanje i maksimalnu slobodu na vodi.
Dodatne Informacije
| Težina | 13.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 350 × 84 × 15 cm |
| Boja | Plava, Tamno Plava, Tirkizno Plava |
| Dužina | |
| Širina | 84 cm |
| Debljina | 15 cm |
| Tehnologija | |
| Konstrukcija | Jednoslojna (Single Layer) |
| Nosivost | 180 kg |
| Težina daske | 9.9 kg |
| Maksimalni zračni tlak | 15 psi |
| Pogodno za | Različite vodene uvjete |
| Vrsta | All Around |
| Sustav peraja: | Slide-in peraja |
TooMuch
Nema pronađenih pitanja.













































Ocjena i recenzija
Još nema recenzija.