TooMuch SOUL X 11’6” 2u1 SUP i Kajak

TooMuch SOUL X 11’6” 2u1 SUP i Kajak
Opis
TooMuch SOUL X 11’6” – touring SUP i kajak za duže i stabilnije vodene avanture
TooMuch SOUL X 11’6” touring je SUP daska dizajnirana za korisnike koji žele stabilnost, udobnost i bolje klizanje na dužim relacijama. Zahvaljujući dužem touring obliku i većoj širini, odličan je izbor za istraživanje obale, jezera, rijeka i mirnog mora.
S dimenzijama 350 x 84 x 15 cm pruža vrlo stabilnu platformu i odlično održavanje smjera tijekom veslanja. Nosivost do 180 kg omogućuje korištenje dodatne opreme, dry bagova ili čak vožnju s kućnim ljubimcem bez gubitka stabilnosti.
2u1 SUP i kajak sustav
SOUL X može se u nekoliko trenutaka pretvoriti iz klasične SUP daske u udoban touring kajak. U kompletu dolaze ergonomsko kajak sjedalo i kombinirano 4-dijelno veslo koje se koristi kao SUP veslo ili dvostrano kajak veslo.
Na taj način lako možete birati između stojećeg i sjedećeg načina veslanja, ovisno o uvjetima i udaljenosti.
Touring oblik za bolje klizanje kroz vodu
Dužina od 350 cm omogućuje mirnije i učinkovitije klizanje kroz vodu uz manje napora pri veslanju. Daska bolje održava pravac i zahtijeva manje korekcija tijekom vožnje.
To je posebno korisno kod dužih izleta i touring vožnji.
Visoka stabilnost i velika nosivost
Širina od 84 cm i debljina 15 cm pružaju vrlo stabilan osjećaj pod nogama i visoku plovnost čak i pri većem opterećenju.
Protuklizna EVA podloga osigurava siguran oslonac i dodatnu udobnost tijekom višesatnog korištenja.
Dvostruka bungee mreža za više opreme
SOUL X opremljen je elastičnom bungee mrežom sprijeda i straga, što omogućuje sigurno pričvršćivanje dodatne opreme poput dry bagova, ručnika, vode ili druge prtljage za cjelodnevne avanture.
Lagana konstrukcija i dobra čvrstoća
Single Layer Drop Stitch konstrukcija omogućuje malu težinu uz dobru čvrstoću i stabilnost pri tlaku do 15 PSI. Daska zadržava oblik i pri većem opterećenju.
Stabilan smjer i jednostavno upravljanje
Sustav s tri peraje (1 središnja uklonjiva slide-in + 2 bočne fiksne) omogućuje stabilno držanje pravca i mirnu vožnju čak i na dužim relacijama.
Ključne prednosti
- 2u1 SUP i kajak sustav
- Dimenzije 350 x 84 x 15 cm za touring i duže ture
- Nosivost do 180 kg
- Single Layer Drop Stitch konstrukcija
- 4-dijelno kombinirano SUP / kajak veslo
- Ergonomsko i oblazinjeno kajak sjedalo
- Dvostruka bungee mreža sprijeda i straga
- Protuklizna EVA podloga za siguran oslonac
- 1 središnja uklonjiva peraja + 2 bočne peraje
Tehničke specifikacije
| Značajka | Podatak |
|---|---|
| Model | TooMuch SOUL X 11’6” |
| SKU | TM-SOULX |
| Boja | Tamno plava / Svijetlo plava / Plava |
| Dimenzije (D x Š x V) | 350 x 84 x 15 cm |
| Dužina | 11’6” / 350 cm |
| Širina | 84 cm |
| Debljina | 15 cm |
| Tehnologija | Single Layer Drop Stitch |
| Nosivost | do 180 kg |
| Maks. tlak | 15 PSI |
| Peraje | 1 središnja uklonjiva (slide-in) + 2 bočne |
| Površina | Protuklizna EVA podloga |
| Dodatci | Dvostruka bungee mreža sprijeda i straga |
| Način korištenja | SUP ili kajak |
| Garancija | 1 godina |
Sadržaj paketa
- TooMuch SOUL X 11’6” SUP daska
- 4-dijelno kombinirano SUP / kajak veslo
- Ergonomsko oblazinjeno kajak sjedalo
- Visokotlačna Double Action pumpa
- Sigurnosna vezica za nogu (coil leash)
- 1 središnja uklonjiva peraja
- Transportni ruksak
- Set za popravak
Za koga je SOUL X?
Za korisnike koji žele touring SUP za duže relacije i stabilno veslanje. Za istraživanje jezera, rijeka i obale. I za sve koji žele više prostora, više udobnosti i mogućnost korištenja kao SUP ili kajak.
TooMuch SOUL X 11’6” stvoren je za duge ture, opušteno veslanje i cjelodnevne avanture na vodi.
Dodatne Informacije
| Težina | 13.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 350 × 84 × 15 cm |
| Boja | Plava, Tamno Plava, Tirkizno Plava |
| Dužina | |
| Širina | 84 cm |
| Debljina | 15 cm |
| Tehnologija | |
| Konstrukcija | Jednoslojna (Single Layer) |
| Nosivost | 180 kg |
| Težina daske | 9.9 kg |
| Maksimalni zračni tlak | 15 psi |
| Pogodno za | Različite vodene uvjete |
| Vrsta | All Around |
| Sustav peraja: | Slide-in peraja |
TooMuch
Nema pronađenih pitanja.











































Ocjena i recenzija
Još nema recenzija.